Kombassan A.Ş. Ambalaj Tesisleri 1989 yılından bu yana olan bilgi birikimi ve deneyimini, 2011 yılı başında yapmış olduğu büyük yatırımlarla pekiştirmiştir. Bu yatırımlarla beraber ofset baskılı mikrodalga karton ambalaj üretimi alanında sektöre açılmıştır. Tesisimiz uygun fiyat, hızlı ürün teslimi ve yüksek kalite sunabilmek amacını kendine ilke edinerek, müşteri beklentisini en üst seviyede karşılamayı başarmaktadır. Kombassan A.Ş. Ambalaj Tesisleri, son teknoloji baskı öncesi ekipmanları, ofset baskı makineleri ve baskı sonrası üniteleri ile sürekli hazır bulunan kağıt-karton stokları sayesinde aralıksız hizmet verebilen entegre bir tesistir. Bütün aşamalarda kalite kontrolün yapıldığı, ofset baskı aşamasında dünya standartlarında baskı yapabilen ve bu standardı ilk baskıdan son baskıya kadar kontrollü bir şekilde sağlayan sistem sayesinde, müşterilerin tesisimizi birinci sırada tercih etmesine sebep olmaktadır.
Kombassan A.Ş. Ambalaj Tesisleri, 22 yıllık geçmişi ve uzman, deneyimli, matbaacılık eğitimi almış kadrosuyla, gıdadan yedek parçaya, temizlik malzemelerinden ilaç kutularına kadar her türlü karton ambalaj ihtiyacına cevap vererek sektördeki yerini ve kalıcılığını, tamamlanan yatırım programı ile ispatlamış bulunmaktadır. Bu yatırımlar ile tesisimizin, mevcut 6.000 ton karton tüketim kapasitesi 20.000 ton seviyesine çıkmış ve komple bir karton ambalaj ve ofset baskılı sıvamalı kutu üretim tesisi haline gelmiştir.
Bölgenin en donanımlı tesisi haline gelen ve bunu korumak için yatırımlara devam eden firmamız, bulunduğu konumun avantajlarından yararlanarak geniş bir coğrafi kesime hizmet etmektedir.